Veterinary Infusion Pump YSSY-1200V Sell to Australia
Views : 1514
Author : Kate Guo
Update time : 2020-04-21 08:00:00
3 modes,DPS dynamic pressure display: Manual/ Auto KVO/Bolus,
Max rate: 0.1~1200ml/h,
Accuracy: 2%-5%, KVO/Bolus,KW:2.0kg
Size:120mm*100mm*215mm